Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı -Kesin Çözüm – 2018

Silinen Dosya Nasıl Kurtarılır
Silinen Dosya Nasıl Kurtarılır

Bu konumuzda bir anlık hata ile silinen dosyaları nasıl kurtaracağınız anlattık.Yazıdaki adımları izleyerek silinen dosyaları kurtarabilirsiniz.Yazı 2018 itibariyle günceldir.

Silinen dosya nasıl kurtarılır sorusuna cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz.Hiç önemli verilerinizin bir anda silinmesinden korktunuz mu ? Endişe etmenize gerek yok sabit diskinizden silinen dosyaları kurtarmanız artık mümkün.Bu yazımızda silinen dosyalarınızın sağlıklı bir şekilde nasıl kurtarabileceğinizden bahsedeceğiz.Unutmadan söyleyelim önemli verilerinizi kaybettiğinizde sabit diskinizde ne kadar az işlem yaparsanız o kadar sizin yararınıza olacaktır.

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı – 2018

1.Geri dönüşüm kutusundan Silinen Dosyaları Kurtarma

Dosyalarınızı sabit diskinizden yanlışlıkla sildiniz ama belki geri dönüşüm kutusunda duruyor olabilir.Şansınızı deneyin ve geri dönüşüm kutusuna açarak dosyaların orada olup olmadığını kontrol edin.

2.Bilgisayarınızın yedeklerinden Silinen Dosyaları Kurtarma

İyi bir alışkanlık edinip düzenli olarak bilgisayarınızın yedeğini alıyorsanız.Çok şanslısınız demektir.Bilgisayarınızdaki yedeklerden silinen dosyalarınızı geri getirmek çok kolaydır.Eğer böyle bir alışkanlığınız yoksa.Size kolay kullanımı olan bir yazılım öneriyoruz. EaseUS Todo Backup yazılımı size yedek alma alışkanlığı kazandıracağından eminiz.

3.Veri kurtarma yazılımı ile Silinen Dosyaları Kurtarma

Yukarıdaki 2 adımı deneyip başarısız olduysanız.En etkili yöntem budur.Kullanımı son derece kolay olan EaseUS Data Recovery Wizard Professional yazılımını öneriyoruz.Son derece basit arayüzü bulunan yazılım ile sabit diskinizdeki silinmiş dosyaları,virüs,trojan vb zararlı yazılımlardan dolayı kaybettiğiniz dosyalarınızı,sistem çökmesi sırasında kaybettiğiniz dosyalarınızı kurtabilirsiniz.
Ücretsiz sürümüde var.http://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm

EASEUS Data Recovery Wizard ile sabit diskinizdeki dosyaları kurtarın
Adımlar
1.Adım EASEUS Data Recovery Wizard yazılımını başlatın kurtarmak istediğiniz dosya türlerini seçin.Bir sonraki adıma geçmeniz için ” ileri ” butonuna tıklayın.Adım 2 Verilerinizi kaybettiğiniz diski seçin ve sonrada ” Tara ” butonuna tıklayın.Yazılım çok hızlı bir şekilde kaybettiğiniz dosyayı bulmak için seçtiğiniz diski tarar.Eğer kayıp olan disk sürücülerini bulmak istiyorsanız ” Kayıp Disk Sürücüleri ” seçip ” Tara ” seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Yukarıdaki adımları yaptıysanız Adım 3‘e geçebiliriz.
Yazılımın diskinizi tarayıp listelediği tüm dosyaları tek tıkla kurtarabilirsiniz.Yazılım bir çok dosyayı size sunabilir.Siz ” hedef ” dosyanızı kolay bir şekilde bulabilmeniz için EaseUs Data Recevery Wizard Professional‘da dosya önizleme özelliği vardır.Tüm listelenen dosyaların önizlemesine tek bir tıkla bakabilirsiniz.Peki ” Hedef ” dosyamızı bulduk ne yapmamız gerekiyor.Yapmanız gereken sadece ” Kurtar ” seçeneğine tıklamak gerisini EaseUS Data Recovery Wizard Professional bırakın.


Yukarıdaki adımlarının hepsinin bulunduğu bir videoda var aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz

Bu muhteşem Yazılımı aşağıdan indirebilirsiniz
Windows Sürümü
indir
Mac Sürümü
indir

Data Loss and Recovery

Data Loss and Recovery. An infographic by the team at Secure Data Recovery Services

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak