Smart Defrag 5 PRO – Disk Birleştirme Programı – Kampanya

Smart Defrag 5 PRO

Smart Defrag 5 PRO, ile performansı düşmüş bilgisayarınızı canlandırın.Geliştirilmiş disk birleştirmesi ile sabit diskinizi birleştirip dosyalara erişim süresini kısaltın.Bilgisayarınız daha kararlı çalışıp daha hızlı açılsın.

 

Daha Yüksek Dosya Erişim Hızı

Disk parçalanması olduğunda bilgisayarınız yavaşlar ve performansı düşer.Smart Defrag 5 Pro , diskinize erişim süresini kısaltarak dosyalara daha hızlı erişmenizi sağlar.Disk erişim süresi kısaldığında program açılma hızları,oyun açılma hızlarına etki ederek süreyi de kısaltır.

Bilgisayar Açılış Süresini %100 hızlandırın.

Birleştirilmemiş diskler hem genel sistem performansına etki eder hemde bilgisayarınızın açılış hızına doğrudan etki eder. Smart Defrag 5 Pro windows başlangıç dosyalarını birleştirip bilgisayarınızın hızlı açılmasını sağlar.Size de Hızlı açılan bir bilgisayarın keyfini çıkarmak düşer.

Güvenli Otomatik Disk Birleştirme

Dosyalarınızı sadece birleştirmez dosyalarınızın frekansını temel alarak düzene sokar ve optimize eder.İobit en gelişmiş disk birleştirme teknolojisini kullanır.Arkaplanda sürekli olarak çalışarak bilgisayar performansının en üst düzeye çıkarmak için uğraşır.Bunları yaparken verileriniz kaybolmaz.

Smart Defrag 5 PRO Sistem Gereksinimleri

Windows XP / Vista/7/8/8.1/10

Nasıl İndirebilirim ?

indir

Yukardaki link den programı indirebilirsiniz

Kampanya Adımları

Kampanya burada: Tıkla

Yukarıdaki sitede hemen aşağıda lisans bilgisi yer almaktadır.Programı yukarıdan indirip sayfadaki serial,key ile aktif ediniz. ( comss.info kampanya )

24.03.2017 Güncelleme
Yeni Kampanya
http://www.bitsdujour.com/software/smart-defrag/in=today-100-percent

Ayrıca ürünü buradan satın alabilirsiniz Tıkla

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak