SuperEasy SpeedUp 2 (10 Hediye Lisans)

Sizlere www.supereasy.net sponsorluğunda tek bir lisansı 29,95 $ olan 1 yıllık ( 10 ) adet SuperEasy SpeedUp 2 lisansı hediye ediyoruz.[tooltip id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″]Kampanya[/tooltip] sona ermiştir.Kazananlar aşşağıdaki gibidir.Kazananların lisans bilgileri gönderilmiştir.Lütfen Spam/Gereksiz kutusuna bakmayı unutmayın.   supereasy

Çekiliş Detayları:Tıklayın

SuperEasy SpeedUp 2, modern ve yeni özellikleri ile kolay kullanımlı pc ayar paketidir. Rakipleri ile rekabet edebilecek güçte programlanmış modüller ile donatılmıştır.

 SuperEasy SpeedUp 2 Fonksiyonları

Komple sistem bakımı ve temizliği

İnternet izlerini temizleme

Sorunlar giderme

Gereksiz yer kaplayan dosyaları silme

Başlangıç programlarını ayarlama

Dosya erişim ve yükleme sürelerini optimize etme

Sabit diski temizleme

Sadece tek bir tıklama ile komple sistem optimizasyonu

Gereksiz programları kaldırma

Gereksiz hizmetleri devre dışı bırakma

Gizliliğinizi koruyun

Taramadan önce yedekleme özelliği

Anlık sonuçlar

PC performansını optimize eder

Geliştirilmiş sistem istikrarı

Azaltılmış dosya erişim süreleri

Programların daha hızlı açılışı

Önemli ölçüde daha hızlı sistem başlangıcı

Daha fazla depolama kapasitesi

Hata mesajlarını yok eder

PC’nizin ömrünü uzatır

Yapılan işlemleri geri alır

Ani sistem arızasını önler

Dahil araçları ve işlevleri

1 tıkla PC bakımı

Internet izlerini kaldırır

Disk alanı kazandırır

Sistem veritabanını optimize eder

Sabit sürücüleri birleştirir

Başlangıç ​​yönetir

Sistem hizmetlerini yönetir

Güvenlik ayarlarını düzenler

Sistem bilgilerini görüntüler

Ana Ekran

Sabit Sürücüleri Birleştirme Ekranı

Sistem Optimize Ekranı indir

Detaylı bilgi: www.supereasy.net/SuperEasy-SpeedUp-2

Thanks Supereasy !![tooltip type=”box” html=”Input Your Content Here” box_background_color=”#eeeeee” box_opacity=”0.95″ box_padding=”10″ box_border_color=”#3F3F3F” box_border_width=”1″ box_border_radius=”0″ id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″ /]

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

21 Thoughts to “SuperEasy SpeedUp 2 (10 Hediye Lisans)”

 1. ceyda

  kampanya için çok teşekkürler ,çok güzel bir programa benziyor umarım bana çıkar , kullanma fırsatı bulurum

 2. COSE

  Bu güzel kampanya için teşekkürler

 3. aykut

  güzel kampanya teşekkürler

 4. Ayhan DEMİR

  çok güzel program

 5. sinan yorulmaz

  güzel kampanya teşekkürler

 6. Abdullah

  Kampanya için teşekkürler..

 7. matkap

  güzel programdır teşekkürler..

 8. mehmet erdem

  kampanya için teşekkürler

 9. jeremy

  bu site resmen bizi kekliyor yaa…kendi aralarında programları paylaşıyorlar.bizde saf gibi yorum yazıp sonrasında cekiliş sonucu bekliyoruz.yazık.

  1. infinite

   çekiliş sonuçlarına bakarsanız hepsi farklı farklı kişilere çıkmış bizim hepsini tanıma gibi bir durumumuz yok. hem öyle bir şey olsa neden bu kadar uğraş verelim, kullanıcılarımızla uğraşalım. emeğe biraz saygı gösterin. biz burada sizler için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz gün geçmiyorki birisi bir şey söylemesin. yazık.

 10. jeremy

  siz böyle devam edin infinite.

  içeriği belli olmayan cekilişler,
  keyfi süre uzatımları,
  eleştiriye kapalılık…

  bir gün inanın kimse kalmayacak bu sitede…altın dagıtsanız yorum yazan olmayacak emin olun…

  1. infinite

   burada açık konuşuyoruz, sizin yaptığınız eleştiri değil lafı düpedüz bize düzenbaz demeye getiriyorsunuz. bize tepki gösterene bizde tepki gösteririz. bu arada keyfi süre uzatımı dediğiniz şey yeterince yorum olmadığında oluyor. çekilişlerde daha önceden random.org üzerinden oluyordu artık türk sitesi olması nedeniyle çekilişyap.com üzerinden yapılıyor.

 11. jeremy

  siz milleteaynı ıp den farklı maillerle yorum yaz sa kabul mu edeceksiniz.hemen engelleyeceksiniz dimi.size söylesek neden engellediniz diye?sizde nereden bilecez aynı kişi olmadığınızı demeyecek misiniz!!!yani hiç düzenbaz demek istiyorsunuz gibi demagoji yapıp prim yapmaya kalkmayın.en nihayetinde cekiliş yapa tüm yorum yazanları eklediğinizi nereden bilecez.bunun garantisi var mı yok.
  ayrıca süre uzatımları bazen aynı gün içerisini de de oluyor.mesela arcavir cekilişi yorum yapan az dı da ondan mı 28 inden 1 ine cektiniz süreyi…ne yapmak istedğinizi anlamıyorum.gerci anlamakta istemiyorum.benim derdim milleti saf yerine koyup cahil falan zannetmeyin.ayrıca cekilişler random yerine cekiliş yap üzerinden oluyor demişsiniz ama arcavir cekilişi random üzerinden yapılmıs.celişkiler yumagı olmussunuz.ne yaptıgınızın acaba siz farkında mısınız.ben burada sadece bir kere bakıp yorum yapmıs ta değilim ayrıca.takibimde olan bir siteydiniz.ama bundan sonra olmayacaksınız.size söylemediğim kelimeleri kendinize kullanıp prim yapmayın..benden bu kadar.

  1. infinite

   1.Aynı ip den birden çok yorum yazanları biz değil, kullandığımız eklenti engeliyor.

   2.Demagoloji filan yaptığım yok ayrıca sizin üzerinizden neyin primini yapacağım.

   3.Arcavir kampanyalarında süre uzatılmamıştır. Sadece arcavir int. sec. kampanyasında lisanslar firma ile çıkan sorundan dolayı biraz geç gönderilmiştir

   4.Yorum yazanların hepsini ekleyip eklemediğimizi sizde kontrol edebilin diye çekilişyap.com a bu yüzden geçtik. Örnek: https://technopro360.com/arcavir-antivirus-2013-10… Kazananların hemen altında bir link var tıklayıp tek tek kontrol edebilirsiniz.

   5.Önceden random.org üzerinden yapılıyordu, şimdi çekilişyap.com dan yapıyoruz dedim burayı yanlış okumuşsunuz. https://technopro360.com/hakkimizda/

 12. jeremy

  -dogru yaa eklenti yi ben kurdum engellesin diye:)
  -prim yapma derken mazlumu oynayıp haklı cıkma primi diyorum:)
  -arcavir kampanyası ilk acıldıgında 28 nisan son du!cok net hatırlıyorum.arkadas ertesi gün süreyi uzatmışlar demişti baktım 30 una uzatmıssınız.bundan diyorum milleti saf yerine koymayın diye.
  -bak sizde kontrol etmemizin önlemini almak istemişsiniz.muhtemelen şikayetler olmustur.bunları dile getirmem sizleri cok rahatsız etmesini anlamıyorum
  sizin sitenize takip edenlere yaklaşım tarzınızı sorgulayın.yoksa böyle tartışma yazıları ile yorum yazılma rekorunu kıracaksınız:)

  1. infinite

   Bir anda "bizi kekliyolar" deyince biraz sinirlendim, kırdıysam özür dilerim. Bu söyledikleriniz hakkında önerileriniz varsa söyleyin uygulamaya çalışalım.

  2. admin

   Merhabalar

   Biz Allahdan korkarız.Kull hakkı yemektende.Eleştirileriniz için teşekkür ederiz.Fakat üslübunuzu lütfen gözden geçirin.Eleştirileriniz bizi rahatsız etse yaptığınız yorumları cevap dahi vermeden silerdik.

 13. gökhan karaca

  beni de ekleyin lütfen teşekkürler

 14. mecnun

  teşekkürler

 15. jeremy

  Öncelikle acıklama yaparak nezaket gösterdğiniz için tsk ederim.böyle sitelerde en büyük sorun güven sizliktir.bu baglamda genel kanıyı sizler de gecerli mantıgı ile hareket ederek sizlere ön yargı ile yaklaştıgım için kusura bakmayın.acıklamalarınız üslup olarak pozitif ve aydınlatıcı.bu baglamda site olarak sizleri tebrik ediyorum.aklımda soru işareti bırakmadınız.tsk ler…size yakısanı yaptınız.ben ize burada hatalı davrandım.bunu kabul ediyorum.ama nezaketiniz ve düşünce zerafetini göstermenize ben neden oldugum için bana tsk etmeniz lazım:)
  siteye olan takibimin memnuniyetle devam edeceğini bilmenizi isterim.
  tekrar tsk ler…

  1. admin

   Merhabalar
   Eleştirilere herzaman açığız.Açık olmayada devam edeceğiz.Eğerki önerileriniz varsa lütfen bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.Eleştirileriniz için teşekkür ederiz.

Yorum Bırak