Türkiyenin Yeni B2b Platformu Olan Siteyi İnceledik

Merhabalar bu yazımda size internette gezerken rast geldiğim yeni bir B2b Platform olan siteden bahsedeceğim.Benim gibi zamanınız kısıtlı ise bu yazıyı okumanız sizlere çok faydası olacağına inanıyorum.

Zamanı Değerli Olanlar İçin

B2b Platformu

İnternette aradığınız dernek,işyeri,otopark,cafe,banka,şirketler ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir b2b platformudur.İnternette bu mekanları tek tek aramaktan bizi kurtaran bu site bizlere ihtiyaç duyduğumuz bilgileri anında ulaştırıyor..

Kullanıcı odaklı tasarımı ile dikkat çeken sitede isterseniz teklif alıp teklif verebiliyorsunuz.

Sitede bulunan kampanyalar ile uygun fiyatlı ürünler satın alabilir veya anlaşmalı bir restauranta gittiğinizde daha uygun fiyatla yemekler yiyebilirsiniz.

İş arayan birisiyseniz veya şuan çalıştığınız işinizden sıkıldıysanız, sitede bulunan iş ilanlarını takip edip kendinize iş bulabilirsiniz.

Sitenin bir diğer özelliği ise,bir iş yerine sahipsiniz ve bu işyerini herkese tanıtmak istiyorsunuz.Firmanızı bu siteye ekleyerek büyük bir kitleye ulaşmış oluyorsunuz.

Uygulamasını indirip deneme fırsatı buldum.Uygulamasında beğendiğim en güzel özellik bir konumu hatırlatıcıya kayıt edip o konuma geldiğinizde uygulama size hatırlatıyor.Yani markete giderken terziyede uğrayım diye yola çıktığınızda bu uygulama sayesinde terziye gitmeyi unutmamanızı sağlıyor.

Ayrıca sitenin ortaklık sisteminde mevcut.Siteye kazandırdığınız her üye için ödeme alabiliyorsunuz.İnternetten para kazanmak isteyenlerin kullanabileceği güzel bir yöntem olabilir.

Edindiğim bilgilere göre projeye Microsoft destek vermiş ve site Microsoft Azure bulut sunucularında barınıyor.

Kısaca B2b Platformu şu konularda size zaman kazandırıyor

Mekan arama derdine son
Bir çok etkinliği bir arada görebiliyorsunuz
Sitede bir çok iş ilanı bulabiliyorsunuz
Bir çok kampanya tek bir alanda toplanmış
Siteye özel teklifler ile uygun fiyatla iş yaptırabilirsiniz
Çevrenizdeki indirimli yerleri görebilirsiniz
Mekan hakkında veya bir işyeri hakkında özel notlar oluşturabilirsiniz.
Beğendiğiniz hizmetleri arkadaşlarınıza tavsiye edebiliyorsunuz.
Randevu talep edebilirsiniz.
Sitede yer alan arkadaşlarınız ile mesajlaşabilirsiniz veya canlı sohbet edebilirsiniz.

Bir çok sitede yer almayan sosyal sorumluluk bölümü yer alıyor.Dernekler, vakıflar ve benzeri kar amacı gütmeyen tüm kuruluşlar BizPoint’in ücretsiz Basic Planı üyeliği sağlıyor.Bunun için yapmanız gereken siteye yasal evrakları göndermeniz yeterlidir.

Beğendiğim projelerden olan bu siteye başarılar diliyorum.

Site adresi:b2b platformu

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak