WinUtilities Pro – Sistem Bakım Programı – Yasal Lisans Kodu – Kampanya

WinUtilities Pro

WinUtilities Pro, 
sisteminizi optimize etmesi ve sistem performansını arttırmak için gerekli  araçları bir araya toplayan, ödüllü bir sistem bakım programıdır. WinUtilities Pro ile disk üzerinde kayıt, geçici dosyaları, uygulama ve internet tarayıcı önbelleği ve çerezleri silebilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayar performansı ve istikrarını geliştirmesi için disk sürücüleri ve kayıt defterini birleştirir. Çift dosyaları bularak, geçersiz kısayolları düzelterek ve gereksiz yazılım kaldırarak sisteminizi hızlandırmanızı sağlar Başlangıç programlarını kontrol etmenizi sağlar. Diğer özellikleri ise güvenli dosya silme,  bakım görevlerini planlama ve dosya kurtarma içerir.

 

WinUtilities Pro Genel Özellikleri

Bilgisayarın en iyi performansı için Komple çözüm

Basit bir kayıt defteri temizleyici veya disk temizleyicisi size gerçek performans artışı veremez. WinUtilities bilgisayarınızda yeni bir gibi çalıştırması için  diski temizler ve birleştirir, kayıt defterini temizler ve birleştir , sistemi en iyi şekilde optimize eder, kısayolları düzeltir, gizlilik temizliği, gereksiz dosyaları siler.

Daha hızlı ve Daha güçlü Windows temizliği

Gereksiz dosyaları hızlıca  bulur ve siler .Geri Dönüşüm Kutusunu temizler, Son Belgeler, gereksiz dosyalar, Günlük dosyaları, Pano, DNS Önbellek, Hata Raporlama, Hafıza döker, Atlama Listelerini temizler.

Tek tıklama ile PC sorunlarını düzeltin

Tek bir tıklama ile  bakım özelliği ile gereksiz dosyaları ve gereksiz kayıt defteri girdilerini temizler. Basit bir tıklama ile bilgisayarınızın sistem performansını artırır ve Bilgisayarın sorunlarını giderir.

Çok daha hızlı bilgisayar

İş ya da oyun için daha iyi bir bilgisayar performansı. Tekrar yeni bir bilgisayar almış hissi verir.

Basit ve kolay kullanılır.

Bir profesyonel olmak veya bilgisayar hakkında çok şey bilmek gerekmez. Yapmanız gereken tek şey yüklemek ve birkaç tıklamayla bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz.

Kullanıcılar tarafından kanıtlanmış

WinUtilities Bakım ve Optimizasyon kategorisinde ilk 5 indirilen yazılım ve dünya çapında 10 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip.

Sistem Gereksinimleri:

Advanced SystemCare Pro 7 ( Kampanya ) 3Microsoft Windows 8
Advanced SystemCare Pro 7 ( Kampanya ) 3Microsoft Windows 7 (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Ultimate / Profesyonel
Advanced SystemCare Pro 7 ( Kampanya ) 3Microsoft Windows Vista (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Business / Ultimate
Advanced SystemCare Pro 7 ( Kampanya ) 3SP2/SP3 veya Home / Professional / Media Center Microsoft Windows XP (32-bit ve 64-bit)
Advanced SystemCare Pro 7 ( Kampanya ) 3Microsoft Windows 2000

WinUtilities Pro Nasıl İndirebilirim ?

indir

Yukarıdaki Link den Programı indirebilirsiniz.

 Kampanya Adımları

Buradaki Sitede yer alan lisans,serial,key ile programı aktif edebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
wpDiscuz