WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)

winutilities box 130521 - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)Sizlere www.hi.ylcomputing.com sponsoruluğunda tek bir lisansı $29.99 olan 50 lisans hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için ”tek” bir yorum yazmanız yeterlidir. Ylcomputing’e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Daha fazla...[tooltip id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″]Kampanya[/tooltip] sona ermiştir. Kazananların lisansları Gönderilmiştir.

Ba%C5%9Fl%C4%B1ks%C4%B1z 1 - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)

Detaylı Bilgi: www.cekilisyap.com/winutilities-professional

WinUtilities Pro sisteminizi optimize etmesi ve sistem performansını arttırmak için gerekli  araçları bir araya toplayan, ödüllü bir sistem bakım programıdır. WinUtilities Pro ile disk üzerinde kayıt, geçici dosyaları, uygulama ve internet tarayıcı  önbelleği ve çerezleri silebilirsiniz.Aynı zamanda bilgisayar performansı ve istikrarını geliştirmesi için disk sürücüleri ve kayıt defterini birleştirir.Çift dosyaları bularak, geçersiz kısayolları düzelterek ve gereksiz yazılım kaldırarak sisteminizi hızlandırmanızı sağlar Başlangıç ​​programlarını kontrol etmenizi sağlar.Diğer özellikleri ise güvenli dosya silme,  bakım görevlerini planlama ve dosya kurtarma içerir.

performance icon1 - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)Bilgisayarın en iyi performansı için Komple çözüm

Basit bir kayıt defteri temizleyici veya disk temizleyicisi size gerçek performans artışı veremez. WinUtilities bilgisayarınızda yeni bir gibi çalıştırması için  diski temizler ve birleştirir, kayıt defterini temizler ve birleştir , sistemi en iyi şekilde optimize eder, kısayolları düzeltir, gizlilik temizliği, gereksiz dosyaları siler.

141545 - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)Daha hızlı ve Daha güçlü Windows temizliği

Gereksiz dosyaları hızlıca  bulur ve siler .Geri Dönüşüm Kutusunu temizler, Son Belgeler, gereksiz dosyalar, Günlük dosyaları, Pano, DNS Önbellek, Hata Raporlama, Hafıza döker, Atlama Listelerini temizler.

mouse - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)Tek tıklama ile PC sorunlarını düzeltin

Tek bir tıklama ile  bakım özelliği ile gereksiz dosyaları ve gereksiz kayıt defteri girdilerini temizler. Basit bir tıklama ile bilgisayarınızın sistem performansını artırır ve Bilgisayarın sorunlarını giderir.

arrow up icon - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)Çok daha hızlı bir bilgisayar

İş ya da oyun için daha iyi bir bilgisayar performansı. Tekrar yeni bir bilgisayar almış hissi verir.

star - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)Basit ve kolay kullanılır.

Bir profesyonel olmak veya bilgisayar hakkında çok şey bilmek gerekmez. Yapmanız gereken tek şey yüklemek ve birkaç tıklamayla bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz.

provenbymoreusers - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)Kullanıcılar tarafından kanıtlanmış

WinUtilities Bakım ve Optimizasyon kategorisinde ilk 5 indirilen yazılım ve dünya çapında 10 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip.

Sistem Gereksinimleri

ok green - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)Microsoft Windows 8
ok green - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)Microsoft Windows 7 (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Ultimate / Profesyonel
ok green - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)Microsoft Windows Vista (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Business / Ultimate
ok green - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)SP2/SP3 veya Home / Professional / Media Center Microsoft Windows XP (32-bit ve 64-bit)
ok green - WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)Microsoft Windows 2000

[tooltip type=”box” html=”Input Your Content Here” box_background_color=”#eeeeee” box_opacity=”0.95″ box_padding=”10″ box_border_color=”#3F3F3F” box_border_width=”1″ box_border_radius=”0″ id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″ /]

Kimler Neler Demiş?

71 Yorum - "WinUtilities Professional (50 Hediye Lisans)"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler

TEŞEKKÜRLER

Teşekkürler

Merhaba.
biri en iyi yazılımlar ve bilgisayarınızın performansını artırmak için.
Teşekkür ederiz!

Teşekkürler,
Güzel yazılım. Dilerim bana da çıkar; herkese başarılar ve bol şans diliyorum.

güzel program daha önce kullanmıştım teşekkürler

Teşekkürler

Güzel bir kampanya Teşekkürler

tesekur ederim

işini iyi yapan bir program.

Great, Count me in.

wpDiscuz