WinX HD Video Converter Deluxe Kampanya


WinX HD Video Converter Deluxe, güncel video dönüştürme ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Yazılım, hem bölme ve kırpma özelliklerine sahip bir video dönüştürücüsü, hem de hızlı bir video indiricisi ve DVD yazıcısıdır.Geliştirici, yazılımı önemli ölçüde gelişmiş bir çekirdek ile bu hafta güncellemiştir. Bedava kopyanızı alma şansını kaçırmayın ve çok daha hızlı dönüştürme hızının ve çıktı kalitesinin tadını çıkarın.

WinX HD Video Converter Deluxe ile videolarınızı çok basit ve kolay bir şekide dönüştürebileceksiniz.HD Video Converter Deluxe hoş bir arayüze sahiptir. Genel özellikleri varsayılan yapar. Ancak kullanıcının isteğine göre kendilerine uygun hale getirmelerini sağlar. Kullanıcılar, program üzerinde tam kontrole sahip olurlar. Ses ayarlarını ve video çözünürlüğünü ayarlayabilirler. Son zamanların en yüksek çözünürlüğü olarak sunulan “4K” çözünürlükte video dosyalarıylada düzenlemeler yapabilirsiniz.

Videoları hemen hemen her formata dönüştürür. AVI, FLV, MP4, AVC, MPEG, WMV, MOV, HD TS, HD AVI, HD,HD MOV, gibi.  Supports converting videos to fit multimedia devices such as iPhone, iPod, iPad, Apple TV, Apple TV HD, Sony PSP, PS3, PS3 HD, Xbox, Xbox HD, Zune, Zune HD, Blackberry, PDA, ZEN ve Cep Telefonları gibi multimedya aygıtlarına uyacak şekilde videoları çevirmeyi destekler.Multi-CPU ve Hyper Threading desteklemesi ile videoları 5 ila 15 kat arası daha hızlı çevirir.
  • HD videoları bir kerede sıkıştırın ve dönüştürün. MKV, AVCHD (M2TS, MTS), MOD, TS, TOD dosyalarını destekler.
  • HD videoları ile standart AVI, MPEG, MP4, WMV, MOV, RM, RMVB, WebM, Google TV arasında dönüştürün.
  • Ön ayarlar ile video dönüştürebilme, bu sayede videoyu mobil/konsol çalıcılarınıza uygun hale getirebilme.
  • iPhone, iPad, iPod, Android, PSP, PS3, Xbox, Blackberry, vs. gibi cihazlarda akıcı bir biçimde videonuzu yürütün.
  • YouTube, MySpace, Metacafe, Break, vs. sitelerden videoları direkt olarak indirin ve dönüştürün.
  • Bir DVD klasörü oluşturun ve DVD diskinizi birkaç tıklamayla yazın.
  • Bozuk verileri otomatik olarak onarın.

    Kampanya Burada http://www.winxdvd.com/giveaway/

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak