Wise Care 365 Pro Sistem Hızlandırma Aracı

 Sistem Hızlandırma Aracı
Sistem Hızlandırma Aracı

Wise Care 365 Pro

Wise Care 365 Pro kayıt defteri temizleyici, disk temizleyici,program kaldırıcı, bellek iyileştirici ve daha fazlasını bir araya toplayan all in one sistem hızlandırma programıdır.Sisteminizmi yavaşlıyor hiç dert etmeyin.Özel Sistem Hızlandırma Aracı ile sisteminizi hızlandırın.

Wise Care

Diğer benzer programlardan daha fazla gizli sorunları bulmak mümkün. CHIP ve PC World tarafından ödül almıştır.

Diğer benzer programlardan daha fazla sorun bulur. Şimdi hızlı tarama hızı ile Cleaner ve Advanced System Care pro benzeri programlardan 2 katı hızlı sisteminizi tarar.

 

Wise Care 365 Pro Özellikleri

PC Checkup

PC’nizin tüm çalışan durumunu kontrol edin, Sistem durumunu 10 üzerinden yazılım puanlandırır ve size sorunları düzeltilmesi için önerilerde bulunur.

Sistem Temizleyici: Geçersiz kayıt defteri girdileri, gereksiz dosyalar,Tarayıcılarda ‘tarih, önbellek, çerezler, şifreleri temizler.Ayrıca windows bileşenleri, izleri, vb temizler.Ve sistemdeki büyük dosyaları görebilir yönetebilirsiniz.

Pc Tuneup Sistemi ve ağı Optimize eder.Disk ve kayıt defteri birleştirir başlangıçda çalışan uygulamarı yönetebilirsiniz.

Geçmiş Koruyucu İnternet tarayıcınızdaki geçmişinizi ve bilgisayarınızdaki geçmişi herhangi bir yazılım ile geri kurtarılamıyacak şekilde şifreler.

Sistemi Geri yükleme Her temizlik işleminden  sisteminizin bir yedeğini alır herhangi bir hatada tek tıkla yedek alınan sisteme dönebilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden Wise Care 365 Pro full sürümü indirebilirsiniz.Lisans kodu,serial,key içerisinde gömülüdür.

indir

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
wpDiscuz