Wise Care 365 Pro – Yasal Lisans Anahtarı – Kampanya

Wise Care 365 Pro

Wise Care 365 Pro kayıt defteri temizleyici, disk temizleyici,program kaldırıcı, bellek iyileştirici ve daha fazlasını bir araya toplayan all in one sistem hızlandırma programıdır.

Wise Care

Diğer benzer programlardan daha fazla gizli sorunları bulmak mümkün. Wise Care 365 CHIP ve PC World tarafından ödül almıştır.

Diğer benzer programlardan daha fazla sorun bulur. Şimdi hızlı tarama hızı ile Cleaner ve Advanced System Care pro benzeri programlardan 2 katı hızlı sisteminizi tarar.

Özellikleri

PC Checkup

PC’nizin tüm çalışan durumunu kontrol edin, Sistem durumunu 10 üzerinden yazılım puanlandırır ve size sorunları düzeltilmesi için önerilerde bulunur.

Sistem Temizleyici: Geçersiz kayıt defteri girdileri, gereksiz dosyalar,Tarayıcılarda ‘tarih, önbellek, çerezler, şifreleri temizler.Ayrıca windows bileşenleri, izleri, vb temizler.Ve sistemdeki büyük dosyaları görebilir yönetebilirsiniz.

Pc Tuneup Sistemi ve ağı Optimize eder.Disk ve kayıt defteri birleştirir başlangıçda çalışan uygulamarı yönetebilirsiniz.

Geçmiş Koruyucu İnternet tarayıcınızdaki geçmişinizi ve bilgisayarınızdaki geçmişi herhangi bir yazılım ile geri kurtarılamıyacak şekilde şifreler.

Sistemi Geri yükleme Her temizlik işleminden Wise Care 365 Pro sisteminizin bir yedeğini alır herhangi bir hatada tek tıkla yedek alınan sisteme dönebilirsiniz.

 

Aşağıdaki linklerden Wise Care 365 Pro lisansınızı ( serial,key ) alabilirsiniz.

 

Aşağıdaki link’ten Wise Care 365 Pro indirebilirsiniz.

indir

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

2 Thoughts to “Wise Care 365 Pro – Yasal Lisans Anahtarı – Kampanya”

  1. ismail zafer

    teşekkür ederim

  2. servet toker

    güzel program daha önce kullanmıştım tşk

Yorum Bırak