WonderFox Video Watermark ( 20 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )

WonderFox Video Watermark
Sizlere http://www.videoconverterfactory.com sponsorluğunda tek bir lisansı $34.95 olan 20 adet WonderFox Video Watermark lisansı hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için tek bir yorum yazmanız yeterlidir.Kampanya bitiş tarihi 22 mayıs 2015 Kampanya Sona Ermiştir.Tüm yorum yazanlar lisans kazanmıştır.Lisans bilgileri Gönderilmiştir.

WonderFox Video Watermark

WonderFox Video Watermark Filigran ekliyerek video telif haklarınızı korur . İnsanlar videonuzu izlerken, izleyiciler videonun sahibini bilmek istiyor.Siz WonderFox Video Watermark kullanarak videonun kaynağını izleyicilere gösterebilirsiniz. WonderFox Video Watermark filigran eklemenize yardımcı olur. WonderFox Video Watermark toplu modunda video metin, resim , logo , işaret ( animasyonlu dahil ) ekleyebilirsiniz. Basit operasyon , kullanıcı dostu arayüzü ve yüksek hızdadır.Bu yüzden filigran işleme çok kolay ve hızlı hale gelir. Birkaç tıklama ile bitirebiliriz , ve uzun bir süre beklemek gerekmez , korumak ve video açıklama için mükemmel bir çözümdür.

Dijital Filigranlar ile Kişisel Video Koruyun

Birçok popüler online video siteleri ziyaretçilerin üyelerinin yüklediğiniz içeriğin görüntülemenizi sağlar . Ziyaretçiler de videolarıindirebilir . Böylece, paylaşılan özgün eserler  sizin izniniz olmadan kullanılmış olabilir .Zorda olsa da, yine de marka bilincini oluşturmak için harika bir çözümdür.

Dinamik Filigran ve Altyazı Etkileri oluşturma

WonderFox video Filigran içinde ” anahtar Ekle” fonksiyonu istediğiniz gibi kullanıcı dinamik filigran yapmak için izin verir. Sadece zaman çizelgesi üzerinde farklı noktaları ( ikiden fazla ) ve her bir nokta için belirlenen farklı parametreler oluşturmak Sonra , başka birine bir noktadan diğerine Filigran geçiş efekti göreceksiniz. 

WonderFox Video Watermark

Çeşitli Formatlı Videoları dönüştürün

Farklı biçimlerde videoları filigran eklemekten endişelebiliyormuydunuz? Boşver! WonderFox Video Watermark

AVI, MPEG , WMV, MP4, MKV , 3GP , RM , FLV, SWF , vb Ayrıca aşağıdaki biçimlerden herhangi dosyalarınızı dönüştürmek için  internet üzerinde tüm popüler video formatlarını destekler : AVI , MPEG, WMV , MP4 , MKV , 3GP , RM , vb FLV, SWF , Şimdi sadece YouTube ve MySpace video upload etmekten çekinmeyin . 

Videolar geliştirin WonderFox Video Watermark size video geliştirmek için özel efektler sağlar. Eğer parlaklık, kontrast ve videonun renk dengesini ayarlamak için son derece kolaydır. Eski Film , Mozaik , Bulanıklık , Gürültü , Kabartma , vb : Ayrıca aşağıdaki efektler uygulayarak video kişiselleştirebilirsiniz

Toplu Videolar Filigran ekleme

Videoları tek tek filigran ekleme zahmetlimi geliyor ? WonderFox video Watermark yardımı ile, size toplu modunda aynı anda düzenlediğiniz tüm videoları işleyebilir. Bu size zaman ve enerji büyük bir tasarruf ettirecek .

Detaylı Bilgi: http://www.videoconverterfactory.com/video-watermark/

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

13 Thoughts to “WonderFox Video Watermark ( 20 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )”

 1. Geo Aachen

  Good software! I want to join for winning a license!

  Thanks Technopro360 a lot!

 2. Harry

  Thanks for the giveaway.

 3. pucca57

  teşekkürler ellenize sağlık .

 4. MJ Nunag

  Great app please count me in.

 5. orhan alem

  süper tamda aradığım program

 6. yedike

  Çok güzel bir program, çok teşekkürler.

 7. orhan alem

  lisansı alamadım nasıl alacağım?

  1. admin

   Yorum yazmanız yeterlidir.Çekiliş açıklandığında kazanmışsanız lisans bilgileriniz gönderilecek.

 8. antinkuntin

  Tekrar güzel bir hediye dağıtımı için teşekkürler emeğinize sağlık, beni de sayın lütfen.

 9. hellomoto

  çok güzel bir giveaway bir tanede bizim olsun 🙂

 10. tarek abbas

  I hope to win a license ..thanks a lot for this good app

 11. Abdullah

  Listeye beni de yazın lütfen..

 12. Serkan

  Listeye benide yazınız Teşekkürler.

Yorum Bırak