Youtube Müzikleri Arka Planda Çalma Oynatma Yöntemleri 2018

Youtube hem uygulamasını kullanırken hemde tarayıcı üzerinden siteye girdiğimizde mobil telefonlarda başka bir sekmeye geçtiğimizde bir anda müzik kesiliyor.Şahsen bu özelliği ben youtube reklam politikaları gereği uygulamasına eklemiyor diye düşünüyorum.
Ayrıca unutmadan eklemek istiyorum googlenin youtube red diye bir ücretli servisi bulunuyor bu servisi kullanarak reklamsız youtubede gezebilirsiniz ve youtube arka planda çalma programı özelliğinden faydalanabiliyorsunuz.Bu servisin ücreti aylık 10 dolar olarak belirtlenmiş.

Fakat farklı uygulamalar kullanarak arka planda müzik ve video oynatmak mümkün peki o uygulamalar nedir.

Youtube Arka Planda Çalma 2018

Torch Music


Mis gibi tertemiz arayüzü ile istediğiniz müziği arama kutusuna yazın dinleyin gitsin.Başka şeylerle uğraşırken o arka planda çalmaya devam etsin.Favori müziklerinizi uygulamaya kayıt bile edebiliyorsunuz.

NewPipe

Uygulamaya girince şaşırdım neredeyse youtube uygulamasının aynısı gibi diyebilirim.Orjinal uygulamadan tek farklı arka planda müzik dinleyebiliyorsunuz.

Floating Tube

 İstediğiniz müzikleri ayrı bir pencereden açarak arka planda müzikleri dinlemenizi sağlıyor.Şöyle açıklayım windows kullanırken nasıl farklı pencereler açıp farklı işlemler yapabiliyorsak bu uygulamada tam olarak buna yarıyor.

Dipnot: Yukarıda verdiğim hiç bir uygulamayı kullanmadan ufak bir yöntemle youtube arka planda müzik oynatma yapabilirsiniz.Mobilden tarayıcıdan youtubeyi açın.Daha sonra en alt bölüme gelip masa üstü versiyonuna geç yapın.İşte bu kadar bu sayede telefonunuzdan bilgisayar versiyonunu kullanarak youtube arka planda çalma işini halletmiş olacaksınız.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Yorum Bırak