Zemana AntiLogger 25 Hediye Lisans

Sizlere www.zemana.com sponsorluğunda tek bir lisansı 29.95 $ olan ( 25 ) adet Zemana Antilogger lisansı hediye ediyoruz. yeterlidir.Çekilişe katılmanız için çekiliş aracımızı kullanmanız gerekmektedir.Yorum yapanlar çekilişe katılamaz.Çekiliş aracımızla çekilişe katılan herkez lisans kazanmıştır.Lisanslar gönderilmiştir.

Ayrıca Technopro360.com’a özel Zemana Antilogger’i %25 indirimli satın alabilirsiniz.

Buradan  Sipariş sayfasında Indirim Kuponu Bölümüne

technopro360.com ve technopro360  yazdığınızda %25 indirim uygulanacaktır. Yada http://zemana.com/Purchase.aspx?couponCode=technopro360.com 


a Rafflecopter giveaway


Zemana Antilogger, korsanlara karşı basit ve etkili bir programdır. Bilgisayarınızın ayarlarını değiştirmek isteyen, etkinliklerinizi izlemeye çalışan, sisteminize zararlı kod enjekte etmeye çalışan girişimleri algılar ve size bildirir.

Zemana Antilogger, antivirüs programları ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Yani bilgisayarınızdaki antivirüs programı ile uyum içinde çalışarak sisteminize sızmaya çalışan virüsleri yok eder.

Finansal Malware Koruması
Bankacılık ve Finans işlemlerinizde web siteleri https veya ssl korumasını tercih eder. Bu güvenli bir yöntemdir fakat bir açığı vardır. Bu açık verilerin bilgisayarınız ile web sitesi arasında https veya ssl üzerinden giderken şifre önceden belirlenmiştir. Eğer bir hacker bu şifreyi öğrendiyse bilgilerinizi kolayca çalabilir. Antilogger bunu engelleyebilen nadir sayıda programlardan bir tanesidir.

Cloud Erken Müdahale Sistemi
IntelliGuard teknolojisi ile kullanımı daha kolay ve hiç olmadığı kadar güvenilir kılan erken uyarı sistemidir. IntelliGuard, gerçek zamanlı olarak dosyayı 40 ın üzerinde Antilogger veritabanında tarayarak bilinen kötücül dosyaları engeller. IntelliGuard, sertifikalı programları bu süzgeçten geçirmez.

Tuş Koruması
Kötü amaçlı yazılımlar, tuş vuruşlarınızı kaydederek şifrelerinizi veya önemli bilgilerinizi ele geçirmek için kullandıkları yaygın yöntemlerdendir. Antilogger, Casus Aracı ile spyware, tuş kaydedici vb. yazılımları kontrol eder.

 

Ekran Yakalama Koruması
All‐Round Protection, bilgisayarınızdaki ekran kayıt malware programlarını bularak panonuzu koruma altına alır.

Webcam ve Mikrofon Koruması
Webcam veya mikrofon uzaktan etkinleştirilebilecek donanımlardır. Antilogger buna sebep olabilecek yazılımları kara listesine alarak çalışmasına izin vermez.

 

Sistem Koruması
Malware tipi virüsler sisteminize kötü kodlar enjekte ederek pc’nizin kontrolünü ele geçirmeye çalışır. Antilogger sistem savuma modülü pc’ nizi kötü niyetli girişimlere karşı korur.

Ekran Görüntüleri

Detaylı bilgi: www.zemana.com/antilogger
Teşekkürler  Zemana !!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak