Home » Technopro360 Çekilişleri » Zemana AntiLogger 25 Hediye Lisans

Sizlere www.zemana.com sponsorluğunda tek bir lisansı 29.95 $ olan ( 25 ) adet Zemana Antilogger lisansı hediye ediyoruz. yeterlidir.Çekilişe katılmanız için çekiliş aracımızı kullanmanız gerekmektedir.Yorum yapanlar çekilişe katılamaz.Çekiliş aracımızla çekilişe katılan herkez lisans kazanmıştır.Lisanslar gönderilmiştir.

Ayrıca Technopro360.com’a özel Zemana Antilogger’i %25 indirimli satın alabilirsiniz.

Buradan  Sipariş sayfasında Indirim Kuponu Bölümüne

technopro360.com ve technopro360  yazdığınızda %25 indirim uygulanacaktır. Yada http://zemana.com/Purchase.aspx?couponCode=technopro360.com 


a Rafflecopter giveaway


Zemana Antilogger, korsanlara karşı basit ve etkili bir programdır. Bilgisayarınızın ayarlarını değiştirmek isteyen, etkinliklerinizi izlemeye çalışan, sisteminize zararlı kod enjekte etmeye çalışan girişimleri algılar ve size bildirir.

Zemana Antilogger, antivirüs programları ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Yani bilgisayarınızdaki antivirüs programı ile uyum içinde çalışarak sisteminize sızmaya çalışan virüsleri yok eder.

Finansal Malware Koruması
Bankacılık ve Finans işlemlerinizde web siteleri https veya ssl korumasını tercih eder. Bu güvenli bir yöntemdir fakat bir açığı vardır. Bu açık verilerin bilgisayarınız ile web sitesi arasında https veya ssl üzerinden giderken şifre önceden belirlenmiştir. Eğer bir hacker bu şifreyi öğrendiyse bilgilerinizi kolayca çalabilir. Antilogger bunu engelleyebilen nadir sayıda programlardan bir tanesidir.

Cloud Erken Müdahale Sistemi
IntelliGuard teknolojisi ile kullanımı daha kolay ve hiç olmadığı kadar güvenilir kılan erken uyarı sistemidir. IntelliGuard, gerçek zamanlı olarak dosyayı 40 ın üzerinde Antilogger veritabanında tarayarak bilinen kötücül dosyaları engeller. IntelliGuard, sertifikalı programları bu süzgeçten geçirmez.

Tuş Koruması
Kötü amaçlı yazılımlar, tuş vuruşlarınızı kaydederek şifrelerinizi veya önemli bilgilerinizi ele geçirmek için kullandıkları yaygın yöntemlerdendir. Antilogger, Casus Aracı ile spyware, tuş kaydedici vb. yazılımları kontrol eder.

 

Ekran Yakalama Koruması
All‐Round Protection, bilgisayarınızdaki ekran kayıt malware programlarını bularak panonuzu koruma altına alır.

Webcam ve Mikrofon Koruması
Webcam veya mikrofon uzaktan etkinleştirilebilecek donanımlardır. Antilogger buna sebep olabilecek yazılımları kara listesine alarak çalışmasına izin vermez.

 

Sistem Koruması
Malware tipi virüsler sisteminize kötü kodlar enjekte ederek pc’nizin kontrolünü ele geçirmeye çalışır. Antilogger sistem savuma modülü pc’ nizi kötü niyetli girişimlere karşı korur.

Ekran Görüntüleri

Detaylı bilgi: www.zemana.com/antilogger
Teşekkürler  Zemana !!

Bir Cevap Yazın

Hergün 1 İndirimli Yazılım

System Mechanic Lifetime Lisans - İndirim - Discount

ABONE OL

Oyun Kampanyaları,Program Kampanyaları,İndirim Kuponları,Technopro360 Çekilişleri ve daha fazlası mail adresine gelsin

Bilgisayar Programlarındaki İndirimi Kaçırma

Program Satın Al – İndirim-Discount

 
Promo Deal: 20% off! Use coupon code: 7WBSKHM2U Emsisoft Anti-Malware : http://bit.ly/2fUn27s Emsisoft Internet Security http://bit.ly/2gWk3MQ Emsisoft Mobile Security http://bit.ly/2g1TVm6
CyberGhost Premium Plus İndirim - Discount: http://bit.ly/2h3n2a6
Acronis True İmage 2017: http://bit.ly/2gU0QfV
Genie Backup Manager Professional 9http://bit.ly/2gdCf74
Genie Timeline Pro 2016http://bit.ly/2g2le1a
Zoolz 2 Monthlyhttp://bit.ly/2hbA8lF
Kaspersky Password Manager 5http://bit.ly/2h8N4oi
Kaspersky Anti-Virus 2017http://bit.ly/2gJFDXM
Kaspersky Internet Security - multi-device 2017http://bit.ly/2hbxyw8
Kaspersky Small Office Security 5http://bit.ly/2gWfJxX
Norton Security Deluxehttp://bit.ly/2h8HGSi
Norton Security Standardhttp://bit.ly/2g3AMNk
Norton Security Premiumhttp://bit.ly/2g2lEV4Norton Small Businesshttp://bit.ly/2h8P6Vv
 System Mechanic Professionalhttp://bit.ly/2hby4tXSystem Shield AntiVirus & AntiSpywarehttp://bit.ly/2gdIw2E
Advanced SystemCare Ultimate 9http://bit.ly/2g3K0JtIObit Uninstaller 6 PROhttp://bit.ly/2g3RU5nAdvanced SystemCare 9 PRO with 2016 Gift Pack-Exclusivehttp://bit.ly/2gw9b8m
 
 

İçeriklerin her hakkı saklıdır, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Videomizer  ( Kampanya ) 2
Videomizer ( Kampanya )

Videomizer  sunduğu araçları kullanarak videoların kalitesini artırmaya yardımcı olur.Ve video renklerini optimize etmek için tam bir profesyonel video editöridir.Ek olarak...

X-Mirage ( 24 Saat Kampanya ) 2
X-Mirage ( 24 Saat Kampanya )

 X-Mirage ile iPhone, iPad, or iPod Touch oynadığınız oyunları,izlediğiniz videoların görüntüsünü anında pcye aktararak  keyif dakikalar geçirmenizi sağlar.

Kapat