Zemana AntiLogger Premium 9 Hediye Lisans ( Sona Erdi )


Sizlere https://www.zemana.com/ sponsorluğunda tek bir lisansı 15.00 TL olan 6 aylık 9 adet Zemana AntiLogger Premium lisansı hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için çekiliş aracımızı kullanmanız yeterlidir.

Kazananların Lisans Bilgileri Gönderilmiştir.
<a Rafflecopter giveaway

Finansal zararlı yazılımlar size nasıl zarar verebilir?
Online Kimlik Bilgilerinizi ele geçirebilir (kullanıcı adları, şifreler ve kredi kartı bilgileri)
Banka hesabınızı boşaltabilir
Hesabınızdan ödemeler yapabilir
Tehlikeli gibi mi görünüyor?
Endişelenmeyin, sizi koruyoruz.
Zemana AntiLogger, bilgisayarınızdaki zararlıları takip eden, güçlü, etkili ve kullanıcı dostu bir uygulamadır. Zararlı etkinliklerini gerçek zamanlı tespit eder ve etkisiz hale getirir.

Zemana AntiLogger, aşağıda yazılan tüm gelişmiş özellikleri barındırır.
Güvenli SSL
İnternette kullandığınız; kredi kartı ve online işlem bilgileriniz (e-mail şifre, e-bank şifre vb.) tuşlandığı anda şifrelenerek ulaşacağı işlem penceresine kadar güvenli (şifreli) şekilde ulaştırılır.
Keylogger Koruması
Zemana AntiLogger; online bankacılık, online alışveriş, mail alış verişi ve diğer tüm işlemleriniz için yaptığınız klavye girdilerini koruma altına alarak bu bilgilerin çalınmasını imkansız hale getirir.

Gerçek Zamanlı Koruma

Sizi rahatsız etmeden arka planda çalışarak, zararlıların bilgisayarınıza zarar vermesini gerçek zamanlı engel olup durdurur.

Tarayıcı Temizliği

Bilgisayarınıza nasıl yerleştiğini bilmediğiniz; istenmeyen reklam sayfa gösterimi ve araç çubuğu eklentilerinden kurtulun.

Bulutta Tarama Teknolojisi

Bilgisayar kaynaklarını sömürmeyen ve bulutta tarama özelliği ile bilgisayarınızdaki tüm zararlı yazılımları tespit edip durdurur.

Pandora Sandbox

Her bilinmeyen dosya, daha bilgisayarınızda çalışmadan önce bulutta kullandığımız Pandora Sandbox teknolojisi ile dikkatlice analiz edilir ve zararlı ise gerçek zamanlı olarak durdurulur.

Fidyeci (Ransomware) Yazılım Koruması

Verilerinizin fidyeci (ransomware) zararlı yazılımla şifrelenip kullanılamaz hale gelmesini istermisiniz? Cevabınızın kesinlikle hayır olduğunu biliyoruz. O zaman bağımsız test kuruluşu MRG Effitas göre; piyasadaki en iyi fidye yazılım korumasını yapan Antilogger’ı kullanarak önleminizi alın.

Detaylı Bilgi: https://www.zemana.com/tr-TR/AntiLogger

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

3 Thoughts to “Zemana AntiLogger Premium 9 Hediye Lisans ( Sona Erdi )”

 1. Sorkay

  Kazanmayı isterim güzel bir program

  1. admin

   Çekiliş aracımızla çekilişe katılmayı unutmayınız.

 2. Jules

  Teşekkürler technopro360.com. Satın almak istediğim bir yazılımdı. Çekilişe katılıp lisans kazandım. Kampanyalarınızı merakla takip ediyoruz.

Yorum Bırak