Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)

zemana Antialaongger - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)Sizlere www.zemana.com sponsorluğunda tek bir lisansı 29.95 $ olan ( 25 ) adet Zemana Antilogger lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tek bir yorum yapmanız yeterlidir. [tooltip id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″]Kampanya[/tooltip] 48 saat geçerlidir.21 Temmuz 2013. Kazananların lisansları gönderilmiştir.

zemanasonu%C3%A7lar - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)

Detaylı Bilgi: http://www.cekilisyap.com/zemana-antilogger


Zemana Antilogger, korsanlara karşı basit ve etkili bir programdır. Bilgisayarınızın ayarlarını değiştirmek isteyen, etkinliklerinizi izlemeye çalışan, sisteminize zararlı kod enjekte etmeye çalışan girişimleri algılar ve size bildirir.

Zemana Antilogger, antivirüs programları ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Yani bilgisayarınızdaki antivirüs programı ile uyum içinde çalışarak sisteminize sızmaya çalışan virüsleri yok eder.

Accept icon - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)Finansal Malware Koruması
https - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)Bankacılık ve Finans işlemlerinizde web siteleri https veya ssl korumasını tercih eder. Bu güvenli bir yöntemdir fakat bir açığı vardır. Bu açık verilerin bilgisayarınız ile web sitesi arasında https veya ssl üzerinden giderken şifre önceden belirlenmiştir. Eğer bir hacker bu şifreyi öğrendiyse bilgilerinizi kolayca çalabilir. Antilogger bunu engelleyebilen nadir sayıda programlardan bir tanesidir.

Accept icon - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)Cloud Erken Müdahale Sistemi
cloud 80x80 - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)IntelliGuard teknolojisi ile kullanımı daha kolay ve hiç olmadığı kadar güvenilir kılan erken uyarı sistemidir. IntelliGuard, gerçek zamanlı olarak dosyayı 40 ın üzerinde Antilogger veritabanında tarayarak bilinen kötücül dosyaları engeller. IntelliGuard, sertifikalı programları bu süzgeçten geçirmez.

Accept icon - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)Tuş Koruması
key - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)Kötü amaçlı yazılımlar, tuş vuruşlarınızı kaydederek şifrelerinizi veya önemli bilgilerinizi ele geçirmek için kullandıkları yaygın yöntemlerdendir. Antilogger, Casus Aracı ile spyware, tuş kaydedici vb. yazılımları kontrol eder.

 

Accept icon - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)Ekran Yakalama Koruması
clip - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)All‐Round Protection, bilgisayarınızdaki ekran kayıt malware programlarını bularak panonuzu koruma altına alır.

Accept icon - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)Webcam ve Mikrofon Koruması
webcam - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)Webcam veya mikrofon uzaktan etkinleştirilebilecek donanımlardır. Antilogger buna sebep olabilecek yazılımları kara listesine alarak çalışmasına izin vermez.

 

Accept icon - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)Sistem Koruması
system - Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)Malware tipi virüsler sisteminize kötü kodlar enjekte ederek pc’nizin kontrolünü ele geçirmeye çalışır. Antilogger sistem savuma modülü pc’ nizi kötü niyetli girişimlere karşı korur.

Ekran Görüntüleri

Detaylı bilgi: www.zemana.com/antilogger
Thanks Zemana !!
[tooltip type=”box” html=”Input Your Content Here” box_background_color=”#eeeeee” box_opacity=”0.95″ box_padding=”10″ box_border_color=”#3F3F3F” box_border_width=”1″ box_border_radius=”0″ id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″ /]

Kimler Neler Demiş?

68 Yorum - "Zemana Antilogger (25 Hediye Lisans) (Sona Erdi)"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler

Merhaba
piyasadaki en iyi yazılım.
Teşekkür ederiz

thank you!

Harika bir yazılım.

Süper ve gerçekten işe yarayan program umarım şanşlı olurum.

Very good software. Thanks for the giveaway.

teşekkürler

4 yıldır kullandığım yazılım eski bilgisayarım bozulunca yeni bilgisayarada yükledim ama sadece 15 günlük,lisans anahtarım yandı maalesef

Kampanya için teşekkürler.

Uzun süre kullandım. Güzel Program. Teşekkürler..

Bu kategoride en iyi programlardan biri
Teşekkür ederim!

wpDiscuz