Zemana AntiMalware Premium – Full Sürüm – 1 Yıllık Lisans – Kampanya

Zemana AntiMalware Premium
Zemana AntiMalware Premium ile,ne kadar çok zararlı yazılım bulaştıysa, birkaç dakika içinde bilgisayarınızı temizleyin!

Zemana AntiMalware,bilgisayarınızdaki zararlıları temizler ve aynı zamanda bilgisayarınızı zararlı yazılımlar ve virüsler gibi çeşitli tehditlerden korur.

PC’nizi birkaç dakika içinde temizler. Sadece virüsleri değil, aynı zamanda gerçek zamanlı olarak malware, truva atları, fidye yazılımı gibi diğer potansiyel tehditleri de engeller.

Ayrıca, rahatsız edici pop-up’ları ve sinir bozucu araç çubuklarını tarayıcınızdan kaldırarak çevrimiçi deneyimlerinizi geliştirmeye yardımcı olur

Zemana AntiMalware, tehditleri tespit etmek ve ortadan kaldırmak için Pandora Gerçek Zamanlı Korumalı Alan Teknolojisini kullanır.Bu teknoloji ile daha az sistem kaynağı kullanır.Programın işlevselliğine gelince, Zemana AntiMalware, sadece 5MB disk alanı kullanarak bu düzeyde koruma sağlayan en hafif güvenlik çözümlerinden biridir.
Zemana AntiMalware Premium Satın Al ( Buy,Discount ) https://secure.avangate.com/order/cart.php?PRODS=4655525&QTY=1&AFFILIATE=77591&COUPON=NewsLetter30

( Kurulabilir ) Zemana AntiMalware Premium İndir
DAEMON Tools Lite ( Ücretsiz ) 1
( Kurulumsuz ) Zemana AntiMalware Premium Portable İndir
DAEMON Tools Lite ( Ücretsiz ) 1
Lisans,Serial,Key: ZAM-SWOSALE ( Sharewareonsale kampanya lisansıdır.)
Kampanya Linki http://sharewareonsale.com/s/zemana-antimalware-giveaway-coupon-sale

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak